fbpx
Zobrazuji: 1 - 6 z 6 VÝSLEDKŮ

Nádherný pobyt v Artus Resort Karpacz

Nedávno jsme měli možnost strávit několik dní v Artus Resortu v Karpaczi a zkušenost byla jednoduše úchvatná. Ubytováni jsme byli v prostorném apartmánu, který nabízel dostatek místa pro naši celou rodinu. Moderní, čistý a pohodlný – apartmán byl skutečným domovem daleko od domova. Co nás ale opravdu nadchlo, byly zařízení resortu. Bazény a vířivka poskytovaly dokonalou relaxaci a odpočinek, a to jak pro dospělé, tak pro děti. A když přišla řada na jídlo, gastronomie v resortu byla na vysoké úrovni. Každé jídlo bylo chutné, dobře připravené Večery jsme si zpříjemnili hraním bowlingu, což bylo skvělé pro zábavu celé rodiny. Bowlingová dráha byla vždy v bezvadném stavu a bar nabízel skvělý výběr nápojů Kouzlo tohoto místa ale spočívá i v jeho okolí. Krásné horské scenérie, které obklopují resort, nabízejí nádherný výhled a množství možností pro procházky a výlety do přírody. Celkově byl náš pobyt v Artus Resortu nezapomenutelným zážitkem. Už nyní se těšíme, až se sem vrátíme a znovu si užijeme vše, co tento resort nabízí. Doporučuji všem, kteří hledají pohodlí, relaxaci a kvalitní služby.

Skvělý víkend

Green mountain apartmány. Prostorné ubytování, skvělé jídlo včetně restaurace na oběd. Bazény a vířivky splnily očekávání. Večerní zábava s živou hudbou. Určitě se vrátíme

Super Krkonoše

Green Mountain Karpacz byl jedním z nejlepších míst, kde jsem měla tu čest pobývat. Už od první chvíle mě okouzlila nádherná příroda a klidné prostředí, které toto místo obklopuje. Jídlo bylo prostě úžasné – v hotelové restauraci jsme měli možnost ochutnat různé pokrmy připravené z lokálních surovin, a každé jídlo bylo delikátní a plné chutí. Pokud jde o ubytování, pokoje byly čisté, prostorné a vkusně zařízené. Postel byla velmi pohodlná a zajistila nám kvalitní odpočinek po celodenním objevování okolí. Wellness centrum bylo rovněž výjimečné. Sauny, vířivky a bazén byly vynikajícím způsobem, jak si zrelaxovat tělo a mysl po náročném dni. Personál wellness centra byl velmi profesionální a vstřícný. Celkově bych Green Mountain Karpacz vřele doporučila každému, kdo hledá útulné místo na relaxační dovolenou. Těším se na svou příští návštěvu tohoto nádherného místa.

Green Mountain Hotel Karpacz

Určitě se vrátíme. Měli jsme 2 pokoje – apartmány. V jednom apartmánu dokonce sauna. Super jídlo i wellness. A vše na dohled od Sněžky. Děkujeme Poznej Polsko za organizaci naší dovolené. Kromě nejlepší ceny nás potěšil také dárek ve formě rodinné vstupenky do Parku miniatur, kde se nám taky líbilo.

Artus Resort Karpacz

Zdravím, chci Vám poděkovat za skvěle zorganizovány pobyt. Vše bylo tak jak mělo být a na velmi dobré úrovni. Počasí jste též objednali nejlepší. Díky Šlezingrovi

Blue mountain resort

Krásný apartmán, děti řádili v aquaparku. My jsme si užili sauny a vířivky. Bylo dost lidí, takže na nás moc těsno, ale jinak vše skvělé.