fbpx

Tvůj wellness pobyt

Součást projektu Poznej Polsko Wellness pobyty v Polsku, se specializací na Krkonoše.

Garance nejlepších cen v polských Krkonoších

Ahoj, specializujeme se na kvalitní wellness hotely s polopenzí. Máme přístup k neveřejným nabídkám. Pokud není místo na hotelu, ani Bookingu, my ho většinou máme. Porovnáme všechny možné varianty a připravíme ti TOP nabídku s extra bonusem navíc (bonus od 2 nocí ). Rychlé info: booking@espaun.eu

Proč není nabídka online ? Ručně porovnáváme TOP nabídky.

Speciální termíny a svátky : prázdniny, 12/1-25/2, 29/3-2/4,26/4-5/5, 29/5-2/6, 21/6-1/9. Mnoho hotelů v tomto období vyžaduje minimálně 3/4 noce a má dražší ceny. V těchto termínech je také mnohem vyšší obsazenost hotelů.

Večeře švédské stoly se na hotelech pohybuje nejčastěji 400-600Kč (polévka, saláty, studené mísy, 5-10 hlavních jídel, zákusky, káva... ). V 95% se vyplatí vzít pobyt s polopenzí.

Zadej info. Vyhledáme pro tebe nejlepší nabídky a budeme tě kontaktovat. Rychlé info: +420 776105555

  Tuto stránku a formulář provozuje Espaun s.r.o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4.

  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

  9 Reviews

  Martina Jandová
  5

  Skvělé Jizerky a relax

  Absolutně úžasný pobyt v hotelu Elements v Jizerských horách! Byla jsem úplně nadšená z jejich skvělého wellness centra s relaxačními bazény a vířivkami, kde jsem si mohla opravdu odpočinout. Sauny byly také skvělé pro dokonalé zrelaxování po dni stráveném v přírodě. Navíc švédské stoly v restauraci byly fantastické, nabídka jídla opravdu rozmanitá a chutná. Ať už jsem chtěla aktivně relaxovat, nebo jen tak odpočívat, hotel Elements měl všechno, co jsem si představovala. A pro děti tu byla i spousta zábavy! Moderní a pohodlné ubytování navíc dodalo celému pobytu ten správný šmrnc. A co je nejlepší, hotel je doslova obklopen nádhernou přírodou Jizerských hor. Určitě se sem brzy vrátím

  Michal Albrecht
  5

  Wellness Jakuszyce

  Strávili jsme několik dní v rekreačním zařízení DCS Polana Jakuszycka, které se nachází v nádherném prostředí polských hor. Tento pobyt byl pro mě skutečně nezapomenutelným zážitkem plným aktivit. V srdci hor jsem mohl využít bohaté možnosti sportovního vyžití. Okolní příroda je doslova rájem pro milovníky sportu a přírody, s ideálními podmínkami pro turistiku, běh a cyklistiku. Jako nadšenec do sportu jsem byl nadšený z toho, co všechno toto místo nabízí. Vybavení jako bazén, sauna a vířivka byly vynikající a poskytovaly mi dokonalý relax po náročných dnech plných pohybu. Všechna tato zařízení byla čistá, moderní a dobře udržovaná. Celkově byl můj pobyt v DCS Polana Jakuszycka velmi pozitivní. Klidné horské prostředí v kombinaci s prvotřídními sportovními a rekreačními možnostmi činí z tohoto místa ideální destinaci pro aktivní odpočinek v přírodě. Jsem velmi spokojen a rozhodně bych toto místo doporučil všem, kteří mají rádi sport a přírodu.

  Pavlína Hejkalová
  5

  Green Mountain Hotel Karpacz

  Green Mountain Hotel Karpacz***** výborný hotel, kam se určitě rádi vracíme. Skvělý wellness, výborná kuchyně, čisté ubytování.

  Věra M.
  5

  Nádherný pobyt v Artus Resort Karpacz

  Nedávno jsme měli možnost strávit několik dní v Artus Resortu v Karpaczi a zkušenost byla jednoduše úchvatná. Ubytováni jsme byli v prostorném apartmánu, který nabízel dostatek místa pro naši celou rodinu. Moderní, čistý a pohodlný - apartmán byl skutečným domovem daleko od domova. Co nás ale opravdu nadchlo, byly zařízení resortu. Bazény a vířivka poskytovaly dokonalou relaxaci a odpočinek, a to jak pro dospělé, tak pro děti. A když přišla řada na jídlo, gastronomie v resortu byla na vysoké úrovni. Každé jídlo bylo chutné, dobře připravené Večery jsme si zpříjemnili hraním bowlingu, což bylo skvělé pro zábavu celé rodiny. Bowlingová dráha byla vždy v bezvadném stavu a bar nabízel skvělý výběr nápojů Kouzlo tohoto místa ale spočívá i v jeho okolí. Krásné horské scenérie, které obklopují resort, nabízejí nádherný výhled a množství možností pro procházky a výlety do přírody. Celkově byl náš pobyt v Artus Resortu nezapomenutelným zážitkem. Už nyní se těšíme, až se sem vrátíme a znovu si užijeme vše, co tento resort nabízí. Doporučuji všem, kteří hledají pohodlí, relaxaci a kvalitní služby.

  Petra Jírová
  5

  Skvělý víkend

  Green mountain apartmány. Prostorné ubytování, skvělé jídlo včetně restaurace na oběd. Bazény a vířivky splnily očekávání. Večerní zábava s živou hudbou. Určitě se vrátíme

  Martina Jará
  5

  Super Krkonoše

  Green Mountain Karpacz byl jedním z nejlepších míst, kde jsem měla tu čest pobývat. Už od první chvíle mě okouzlila nádherná příroda a klidné prostředí, které toto místo obklopuje. Jídlo bylo prostě úžasné - v hotelové restauraci jsme měli možnost ochutnat různé pokrmy připravené z lokálních surovin, a každé jídlo bylo delikátní a plné chutí. Pokud jde o ubytování, pokoje byly čisté, prostorné a vkusně zařízené. Postel byla velmi pohodlná a zajistila nám kvalitní odpočinek po celodenním objevování okolí. Wellness centrum bylo rovněž výjimečné. Sauny, vířivky a bazén byly vynikajícím způsobem, jak si zrelaxovat tělo a mysl po náročném dni. Personál wellness centra byl velmi profesionální a vstřícný. Celkově bych Green Mountain Karpacz vřele doporučila každému, kdo hledá útulné místo na relaxační dovolenou. Těším se na svou příští návštěvu tohoto nádherného místa.

  Jana Novotná
  5

  Green Mountain Hotel Karpacz

  Určitě se vrátíme. Měli jsme 2 pokoje - apartmány. V jednom apartmánu dokonce sauna. Super jídlo i wellness. A vše na dohled od Sněžky. Děkujeme Poznej Polsko za organizaci naší dovolené. Kromě nejlepší ceny nás potěšil také dárek ve formě rodinné vstupenky do Parku miniatur, kde se nám taky líbilo.

  Václav Š.
  5

  Artus Resort Karpacz

  Zdravím, chci Vám poděkovat za skvěle zorganizovány pobyt. Vše bylo tak jak mělo být a na velmi dobré úrovni. Počasí jste též objednali nejlepší. Díky Šlezingrovi

  Petra N.
  4

  Blue mountain resort

  Krásný apartmán, děti řádili v aquaparku. My jsme si užili sauny a vířivky. Bylo dost lidí, takže na nás moc těsno, ale jinak vše skvělé.

  Write a Review